Papildomas kūdikių primaitinimas nuo 6 mėnesio (1-2 dalys)

(2 pirkėjų atsiliepimai)

8.20 

2 dalių paskaitoje (I-ma dalis – 1 val. trukmės ir II-a dalis 55 minučių) apžvelgiamos PSO, dietologų ir žindymo ir laktacijos valdymo konsultantų rekomendacijos, kaip kūdikius reikėtų primaitinti papildomai.

Galima klausytis daug kartų!

Aprašymas

2 dalių audio paskaitoje (I-ma dalis – 1 val. trukmės ir II-a dalis 55 minučių) apžvelgiamos PSO, dietologų ir žindymo ir laktacijos valdymo konsultantų rekomendacijos, kaip kūdikius reikėtų primaitinti papildomai. Šios rekomendacijos yra paruoštos ir skirtos žindomų kūdikių primaitinimui, taip pat gali būti pritaikytos ir dirbtinai maitinamų kūdikių primaitinimui. Pirmoje dalyje yra dėstomi primaitinimo principai, pristatomi tyrimai, moksliniai argumentai, rekomendacijos Lietuvai.

Antroje dalyje kalbama apie praktinį primaitinimą: produktų vertę, derinius, kokiais produktais reikėtų pradėti primaitinimą, kokie yra privalumai ar trūkumai konkrečių produktų, kaip primaitinti vaiką, jei jis nevalgus, arba mėgsta tik vieną/kelis produktus, o kitų atsisako, kaip organizuoti vaiko primaitinimą, kad išvengtume alerginių susirgimų, kokius produktus rinktis primaitinimui, jei vaikui nustatytas geležies stygius ir t.t. Išsipirkus paskaitą, klausytis galima neribotą kiekį kartų!

2 atsiliepimai apie Papildomas kūdikių primaitinimas nuo 6 mėnesio (1-2 dalys)

  1. Lukas

    Vertinga informacija. Visai patiko, naudinga ir tėčiams 🙂

  2. Lina.Eimanaviciene

    Naudingos paskaitėlės 😉

Parašyti atsiliepimą

Dovanų kuponas

Užsisakyk naujienas apie vaikų auginimą

Sekite naujienas facebook