Vaikų šlapinimasis ir pratinimas prie puoduko (1-2 dalys)

5.40 

Pirmoje dalyje (trukmė 52 min.) apžvelgiama šlapimosi ir tuštinimos refleksai; vaikų kūno subrendimo įtaka šlapimo sulaikymui; naktinio šlapinimosi ypatumai – kada yra norma, o kada jau sutrikimas; kokio amžiaus vaikas turėtų būti pratinamas prie puoduko; kodėl vaikai protestuoja tėvų pastangoms pratinti prie puoduko; ką daryti, jei mokymąsis virto tikru išbandymu abiems pusėms – tėvai nebetenka kantrybės, vaikas pyksta, stojasi nuo puoduko ir pasišlapina atsistojęs. Antros dalies trukmė 40 min. Šioje dalyje pateikiamos specialistų nuostatos nuo kada, kokiais metodais ir kokias priemones pasitelkus, tėvai turėtų pratinti savo vaikus šlapintis ir tuštintis ant puoduko.

Galima klausytis daug kartų!

Aprašymas

Tai 2 dalių paskaita.

Pirmoje dalyje (trukmė 52 min.) apžvelgiama šlapimosi ir tuštinimos refleksai; vaikų kūno subrendimo įtaka šlapimo sulaikymui; naktinio šlapinimosi ypatumai – kada yra norma, o kada jau sutrikimas; kokio amžiaus vaikas turėtų būti pratinamas prie puoduko; kodėl vaikai protestuoja tėvų pastangoms pratinti prie puoduko; ką daryti, jei mokymąsis virto tikru išbandymu abiems pusėms – tėvai nebetenka kantrybės, vaikas pyksta, stojasi nuo puoduko ir pasišlapina atsistojęs; ir t.t. Taip pat nagrinėjami praktiniai pavyzdžiai, kuriuos pateikia mamos auginančios įvairaus amžiaus mažylius.

Antros dalies trukmė 40 min. Šioje dalyje pateikiamos specialistų nuostatos nuo kada, kokiais metodais ir kokias priemones pasitelkus, tėvai turėtų pratinti savo vaikus šlapintis ir tuštintis ant puoduko. Čia taip pat pateikiami praktiniai patarimai ir specialistų rekomendacijos. Galima klausytis daug kartų!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vaikų šlapinimasis ir pratinimas prie puoduko (1-2 dalys)”

Dovanų kuponas

Užsisakyk naujienas apie vaikų auginimą

Sekite naujienas facebook