Žindymo konsultacijos

(19 pirkėjų atsiliepimai)

Jūsų namuose arba nuotolinėmis priemonėmis (telefonu, Skype). Konsultaciją sudaro:

 • jūsų išklausymas ir įsigilinimas į situaciją;
 • kūdikio maitinimo stebėjimas;
 • apžiojimo ir padėties koregavimas;
 • mamos krūtų apžiūra;
 • rekomendacijos tolimesniam žindymui ir patarimai krūtų priežiūrai;
 • atsakymai į jūsų klausimus.

Kaina:

Kaune 50€/val.

Kauno apsk. 70€/val.

Kituose miestuose pagal susitarimą.

 

Apmokėjimas: grynais pagal vizito namuose trukmę arba pavedimu pagal pokalbių telefonu/Skype trukmę (po nuotolinės konsultacijos atsiunčiame žinutė su kaina ir banko rekvizitais).

Išankstinė registracija telefonu:

+ 370 68 255 209

Konsultuoja Rasa Siudikienė, turinti tarptautinį žindymo ir laktacijos valdymo konsultanto sertifikatą (IBCLC) , 18 metų savanorystės patirtį “Mama-mamai”.

Rasa Siudikienė laikosi IBCLC etikos reikalavimų ir nėra susaistyta jokiais ryšiais su pieno mišinių, pientraukių ir dirbtinio kūdikio maitinimo priemonių gamintojais ir platintojais.
Žindymo konsultacijos yra patariamojo pobūdžio ir nepakeičia vaikui ir mamai paskirto gydymo.

Kategorija: Žyma:

19 atsiliepimų apie Žindymo konsultacijos

 1. Mama Igna

  Ačiū, kad taip operatyviai sureagavot !

 2. mama Rūta

  Esu labai dėkinga žindymo konsultantėms už pagalbą. Pirmą kartą nuo laktostazės gelbėjo mama Virgilija, antrą kartą mama Rasa. Žiūrėdama atgal galiu pasakyti, kad abu savo vaikus žindžiau ir tai dariau daugiau nei 2 metus tik jų dėka, nes reikiamu metu gavau būtiną konsultaciją ir praktinę pagalbą.
  Net jei kartais atrodo, kad apie žindymą žinai daug ir turi praktinės patirties, kai staiga viskas apsiverčia ir nebežinai, ko griebtis, galimybė pasikonsultuoti yra neįkainojama.

 3. Mama Renata

  Labai gera ir profesionali specialistė. Kantriai ir aiškiai parodo ir papasakoja viską apie naujagymio maitinimą ir priežiūrą. Visada atsako i skambučius ir žinutes, geras, malonus, draugiškas ir šiltas žmogus, labai rekomenduoju.

 4. Audronė

  Rasa Siudikienė puiki žindymo konsultantė. Kai mums buvo iškilę problemų ir klausimų, ji labai operatyviai atvyko, viską išaiškino, nuramino. Laikydamasi jos patarimų, daugiau nesklandumų su žindymu neturiu. Dukrytė pirmąjį mėnesį priaugo 800 g, yra soti ir laiminga. Manau, tai svari priežastis būti laimingai ir mamai.

 5. O.Kreivaitienė

  Maloni savo srities specialistė. Po konsultacijos pasidarė ramiau. Atsakė į rūpimus klausimus. Ačiū už nuoširdžią pagalbą ir patarimus.

 6. Mama Jurgita

  Dėkui Rasai už profesionaluma, sugebėjima įsigilinti į situacija, nuraminti ir suteikti reikia
  a info, parodyti praktiškai. Bendravom du kartus – kai sūnus buvo 5 dienų ir vėliau, kai buvo virš metų. Pirmą sykį padėjo ‘įvažiuoti į vėžias’ su žindymu, o antrąjį – konsultavo dėl laktostazės. Abu kartus patarė puikiai, viskas natūraliai, be jokių bereikalingų vaistų, švelniai ir neskausmingai 🙂 dabar mums 1,5 m. Vis dar valgom MP 🙂

 7. Asta

  Esu be galo dėkinga Rasai Siudikienei už konsultaciją, nuraminimą ir palaikymą, už duotus maitinimo patarimus ir nurodymus. Mano mažylei vos dviejų savaičių vaikų gydytoja norėjo priskirti mišinukus, nes pagal ją mažai svorio priaugo, bet džiaugiuosi, kad pasitikėjau Rasa ir jos dėka maitinu pati ir pirmą mėn. priaugom 1 kg, o antrą mėnesį 1,2 kg. Didelis ačiū nuo mūsų šeimos Jums.

 8. Svajūnė

  Džiaugiuosi sutikusi tokia nuostabią konsultantę! Kai buvo be galo sunku ir ketinau nutraukti maitinimą, labiausiai padėjo Rasos palaikymas. Kantriai išklausė,įsigilino į situaciją, profesionaliai patarė ir moteriškai paguodė sunkiu momentu. Tik jos dėka toliau žindau be jokių komplikacijų. Esame labai dėkingi už pagalbą !

 9. Agnė

  Rasa – puiki dėstytoja, šiltas ir labai gerai išmanantis savo sritį žmogus. Rekomenduoju ir jos vedamas paskaitas, tikrai naudinga informacija, manau tik jos dėka išvengiau įvairių krūtų būklių, kadangi žinojau kaip elgtis. Prireikus patarimo ir pagalbos dėl žindymo, maloniai ją suteikė, teiravosi apie eigą. Atsiliepimai tik patys geriausi!

 10. Renata

  Ačiū už patarimus ir palalkymą. Pirmoji savaitė po gimdymo buvo nelengva. Abejojau ar tinkamai žindau kūdikį (spenelius skaudėjo, mažylis buvo juos ir apkramtęs). Kreipiausi pagalbos į Rasą. Po konsultacijos nurimau ir pradėjau labiau pasitikėti savimi. Dar kartą prisiminiau, pasikartojau žindymo padėtis. Svarbiausia, kad žindymas tapo malonesnis ir kasdien vis mažiau skausmingas. Renata S.

 11. gintare

  Nuostabi konsultante, nuraminote ir padejote sunkioje situocijoje, sekmes Jums…

 12. Žymantė

  Džiaugiuosi lankiusi Rasos vedamus žindymo kursus, kuriuose gavau daug naudingos ir išsamios informacijos. Po kursų į Rasą kreipiausi du kartus: pirmąją savaitę po vaikelio gimimo (kilo temperatūra, krūtys tvinkčiojo, nebuvau tikra, ar naujagimis teisingai žinda) ir po 3 mėnesių (tuštėjo viena krūtis, kūdikis ja nežindė). Rasos patarimais ir palaikymu sėkmingai maitinu vaikelį savo pienu. Ačiū!

 13. Agnė

  Labai dėkoju žindymo specialistei Rasai už operatyvumą, profesionalią pagalbą ir tiesiog žmogišką palaikymą. Susidūriau su keliom problemom dėl nugraužtų spenelių ir mažokai pienuko. Gydytoja pediatrė iškart liepė primaitinti mišinuku, bet aš pasikvietusi Rasą įgavau pasitikėjimo savimi ir pasitikėdama jos profesionalum bandau ir toliau maitinti pati.

 14. Marija

  Nuostabi konsultantė, visoms turinčioms problemų dėl žindymo tikrai patariu nedelst, o iškart kreiptis pagalbos! Esu dėkinga už pagalbą, patarimus ir suteiktą informaciją.

 15. Ieva

  Labai dėkingi už efektyvią konsultaciją ir atsakymus į begalę iškilusių klausimų dvynukų žindymo klausimais!!! Nėštumo metu daug nesidomėjau maitinino klausimais, tačiau Jūsų pagalba vis dar maitinu savo 10 mėnesių išdykusius, su nuomone dvynius:) Taip pat paskaitoje apie papildomą primaitinimą radau labai daug naudingos informacijos! Dar kartą dėkojame!!!

 16. Gintarė

  Visos būsimos mamos PRIVALO išklausyti Rasos žindymo kursą. Tik tada sočiai turės pieno, duos savo naujagimiui geriausią maistą – MP ir “neprsisidarys pačios” žindymo problemų. Mūsų močiutėms trūko tik informacijos ir jos visos būtų turėję pieno… Dėl išklausytos informacijos kursų metu, savo kūdikį sėkmingai maitinu jau 6 mėnesius ir ketinu tai daryti toliau.

 17. Julita

  Didelis ir nuoširdus Ačiū Rasai už paramą, paguodą, padrąsinimus, patikrintus patarimus ir net ne vieną metodą ieškant išeities iš padėties, kuri man rodės neturi šansų tapti sėkminga žindymo istorija. Begalo nelengvas pirmas mėnuo, Rasos palaikymas, mano stiprybė nepalūžti ir štai – antrą mėnesį startavom jau tik su mamos pienuku! Priaugom 700g. Trečias mėnuo bega dar sklandžiau. Žinau mano pienuko mažylei pakanka, didžiuojuos savim, kad nepasidaviau – esu be galo laiming. Galiu drąsiai sakyt – man tai stebuklas maitinti savo pienuku 3 dukrytę!!!

 18. Justina

  Konsultantė Rasa nuostabi!!! Jau ne kartą man padėjo sudėtingais klausimais! Šįkart apie žindymą po krūties operacijos! Ačiū!!!nepaliausiu jus rekomenduoti!!!

 19. Kristina

  Noriu padekoti uz pagalba, palaikyma, paskatinima bei padrasinima. Jei ne Rasa, seniai buciau pasidavusi ir savo princeses jau nebemaitinciau.

Parašyti atsiliepimą

Dovanų kuponas

Užsisakyk naujienas apie vaikų auginimą

Sekite naujienas facebook