Žindymo konsultantė Rasa Siudikienė

(33 pirkėjų atsiliepimai)

Žindymo konsultacijos vyksta jūsų namuose, kabinete (Gedimino g. 34, Kaune) arba nuotolinėmis priemonėmis (Messenger, Skype, Viber, telefonu). 

Konsultacijos metu:

 • išklausoma ir įsigilinama į jūsų situaciją;
 • paaiškinama, kaip taisyklingai priglausti kūdikį prie krūties;
 • parodoma, kaip pakoreguoti apžiojimą ir kūnų padėtis (sėdima ir gulima pozicijos);
 • pateikiamos rekomendacijos tolimesniam žindymui ir krūtų priežiūrai;
 • atsakoma į jūsų klausimus dėl žindymo dažnumo, krūtų kaitaliojimo, mamos mitybos, ir į kitus rūpimus klausimus.

Trukmė 45-60 min. Kaina:

 • Konsultacija kabinete – 60 EUR.
 • Konsultacija Jūsų namuose – 80 EUR (Kauno mieste).
 • Į kitus miestus vykstama atskiru susitarimu.
 • Konsultacija online – 50 EUR.

Išankstinė registracija telefonu:

+ 370 68 255 209

Pastaba: Iš anksto susirašykite visus klausimus. Konsultacijos metu sudarykite kiek įmanoma ramesnę aplinką (pasirūpinkite kitų vaikų užimtumu, uždarykite naminius gyvunėlius atskiroje patalpoje, išjunkite TV ir kitus triukšmo šaltinius). Tokiu būdu jūsų dėmesys nebus blaškomas ir nepamiršite aptarti visų klausimų, o atvykusiam specialistui bus lengviau stebėti bei girdėti naujagimio žindymo ritmą.

Konsultuoja Rasa Siudikienė, turinti tarptautinį žindymo ir laktacijos valdymo konsultanto sertifikatą (IBCLC) , 22 metų konsultavimo praktiką ir savanorystės patirtį “Mama-mamai”.

Rasa Siudikienė laikosi IBCLC etikos reikalavimų ir nėra susaistyta jokiais ryšiais su pieno mišinių, pientraukių ir dirbtinio kūdikio maitinimo priemonių gamintojais ir platintojais.
Žindymo konsultacijos yra patariamojo pobūdžio ir nepakeičia vaikui ir mamai paskirto gydymo.

Aprašymas

Žindymo konsultantė žino, kad pirmas mėnuo yra kritinis – tiek jauniems tėveliams, tiek ir pačiam naujagimiui. Ypač stiprus pokytis įvyksta jaunos mamos gyvenime, kuris tarsi apsiverčia 180 laipsnių. Mama pastebi, kad dabar ji nėra savo gyvenimo šeimininkė, kokia buvo prieš gimdymą. Jauna mama turi vaiką ant rankų 24 val. per parą.

Patariame nedelsti ir kviesti žindymo konsultantę į namus. Nelaukite, nes problemos įsisenėja, ateina beviltiškumo jausmas, nuovargis, silpnumas. Finale – nusivylimas savimi kaip mama. Žindymo specialistė suteikia mamai – ŽINOJIMĄ ar žindymas vyksta sklandžiai. Abiems tėvams yra ypač svarbu, ar vaiko poreikiai patenkinami.  Svarbu žinoti, ar nėra apžiojimo klaidų, kuria kryptimi tęsti žindymą, kad problemos būtų išspręstos. Žinojimas suteikia ramybę ir pasitikėjimą savo jėgomis – tiek mamai, tiek ir tėčiui.

Atkreipkite dėmesį, kad natūrali Gamtos atranka veikia visoms gyvybės formoms,  visiems žinduoliams. Žmogui – taip pat. Didžioji dalis mamų su naujagimiais yra sveiki ir jų žindymo pradžia – savaime sklandi. Kita dalis gimdyvių su naujagimiais „ištraukia“ mažiau laimingus bilietus. Tuomet prireikia didesnės medicininės pagalbos gimdant ir daugiau žinių apie žindymą. Svarbu žinoti artimiesiems, kad mamai reikia alaikymo sunkiais momentais, moralinės paramos, žmogiškos šilumos ir palepinimo. Galima savarankiškai sukaupti žinių apie žindymą: Krūtų forma , Naujagimio mityba priešpieniu , Žindyvės mityba , ir daug kitų SKAITINIŲ , arba VIDEO PAMOKŲ.

Ne visi naujagimiai vienodai kabinasi į gyvenimą. Kai kurie yra vangūs, įsivažiuoja lėčiau, jiems ir jų tėvams reikia daugiau pastangų. Kvalifikuota žindymo specialistė įvertina žindymą, pataria ir pamokina kaip žindyti taisyklingai. Konsultacija skirta, kad mama nurimtų ir labiau pasitikėtų savimi. Ramybė ateina tik tada, kai mama pasitiki tuo ką daro. Žindymo konsultantė pataria ne tik einamuoju momentu – parodo taisyklingą žindymą sėdint ir gulint. Konsultacija – tai prevencija, kad krūtys būtų sveikos, kad mamai neskaudėtų ir naujagimio mityba būtų pilnavertė.

 

33 atsiliepimai apie Žindymo konsultantė Rasa Siudikienė

 1. Aistė

  Labai ačiū Rasai Siudikienei už pagalbą žindymo klausimais. Pati žindymo pradžia buvo sudėtinga, vaikeliui prastai augo svoris. Jau po pirmosios konsultacijos matėsi žymus pagerėjimas. Kadangi neturėjau reikiamo pieno kiekio, pamokė kaip taisyklingai naudoti SNS sistemėlę. Pasakė ką daryti, kad paskatinti laktaciją. Nuo pirmosios konsultacijos kasdien domėjosi kaip sekasi žindyti, kiek vaikelis suvalgo, kiek svorio priaugo. Prieš tai teko lankytis pas įvairius specialistus, išgirdau daug įvairių patarimų ir replikų, todėl nedėjau daug vilčių, kad kažkada pavyks vaikelį maitinti pačiai. Tačiau Rasa mane palaikė ir bendromis pastangomis pasiekėme rezultatą! Visą gyvenimą liksiu dėkinga už pagalbą! Ačiū, ačiū, ačiū!

 2. Ieva

  Nuostabūs kursai apie žindymą, mano nuomone privalomi kiekvienai, kuri nori sėkmingai žindyti. Pati būdama slaugytoja suprantu, koks svarbus motinos pienas kūdikio vystymuisi, taip pat universitete gavusi žindymo pagrindus, tačiau tai neprilygsta, kiek čia įgavau ir teorinių ir praktinių žinių, jaučiuosi užtikrinta ir pasiruošusi pradėti savo žindymo kelionę!❤️

 3. Agnė

  Kadangi esu po mastektomijos, žinojau, kad žindant galėsiu kliautis tik viena krūtimi, o savo pirmagimę mergaitę maitinti mamos pienu labai norėjau… Tik gimus mergytei jaučiausi labai silpna, mergaitė daug miegojo, vangiai valgė, o ir priešpienio buvo vos keli lašai. Tuo metu dirbanti akušerė primygtinai siūlė buteliuką su mišinuku – “juk pati suprantate, kad viena krūtimi vaiko neišmaitinsite”. Kadangi buvau išklausiusi draugių labai rekomenduotus žindymo kursus, žinojau, kad maitinimą pradėjus buteliuku, žindymo kelią tik apsunkinsiu, paprašiau švirkšto arba taurelės ir dar ligoninėje kreipiausi pagalbos į kvalifikuotą žindymo specialistę – Rasą Siudikienę, kuri man sudėliojo relaktacijos planą. Ir nors kelias nebuvo labai lengvas (papildomam pieno nutraukimui skirdavau tiek pat arba daugiau laiko tiek dieną, tiek naktį, išklausiau giminaičių ir draugių dvejones “ar tikrai verta tiek laiko skirti ir kelti vaiką kas 3 valandas žindyti, juk galėčiau ramiai iššimiegoti”), bet per mėnesį pieno kiekis nuo pusės arbatinio šaukštelio padaugėjo iki pilno žindymo 9-10 kartų per parą. Man labai padėjo kasdien sekamas po žindymo ištraukiamo pieno kiekio ir šlapimo bei tuštinimosi žymėjimas, taip matydavau, kad pieno kiekis auga ir mažylei nieko netrūksta. Taip diena po dienos pieno kiekis augo, o ir mažylė stiprėjo, augo apetitas ir šiandien galiu mėgautis motinyste. Be pagalbos nebūčiau žinojus, kaip būtent mano situacijoje išauginti pieno kiekį, džiaugiuosi, kad nedelsiau ir kreipiausi į sertifikuotą žindymo specialistę Rasą Siudikienę, kuri nurodė gaires relaktacijos kely ir 3 savaites prižiūrėjo visą eigą.

 4. Ugnė

  Žindymo pradžia buvo tikrai ne iš lengvųjų, labai trūko pasitikėjimo ir palaikymo. Norėčiau padėkoti Jums Rasą už paaiškinama, kaip taisyklingai priglausti kūdikį prie krūties, už kūno padėties korekciją, už atsipalaidavimo technikas, taip pat už visus atsakytus klausimus, padrąinimus ir nuraminimą. Nuoširdus ačiū, nes atgavau pasitikėjimą savimi ir galimybę maitinti krūtimi. Esu tikra be Jūsų man nebūtų pavykę!

 5. Giedrė

  Esame labai dėkingi Rasai už pagalbą žindymo kelyje! Pradžia buvo tikrai ne iš lengvųjų, kūdikis visą pirmąjį mėnesį gyveno su itin trumpu liežuvio,viršutinės lūpos pasaitėliu,negalėjo tinkamai žįsti,ko pasekoje išseko.Tik Rasa iškart pastebėjo šią problemą,ko nesulaukėme net dvejose gydymo įstaigose.Ir tik jos dėka sėkmingai perėjom relaktacijos etapą ir dabar jau tęsiame sėkmingą žindymo kelią 5.5 mėn. 🙂 Didžiulė laimė tai patirti! Esu labai dėkinga Rasai už palaikymą,patarimus,motyva iją ir nuraminimą! Nuoširdus AČIŪ!

 6. Aistė

  Ačiū, Rasai, už pagalbą! Greitai ir efektyviai nuotoliniu būdu paaiškino, kaip tinkamai maitinti kūdikį.
  Nuo netinkamo maitinimo labai skaudėjo spenelius, nusipirkau pientraukį, su pientraukiu juos dar labiau sutraumavau, todėl nupirkau mišinuko, kol apsigydysiu žaizdeles..Maitinant mišinuku, graužė sąžinė ir bijojau, kad nedingtų pienas, todėl ieškojau pagalbos internete.
  Po vienos video konsultacijos atgavau pasitikėjimą savimi ir galimybę maitinti krūtimi!

 7. Liveta

  Norime padekoti Rasai uz puikia online konsultacija ir zindymo ivertinima. Jei ne Jus – tikriausiai siai dienai zindymas butu pamirstas. Turejome daug bedu maitinant ir tik Rasa pamate, kokia viso to priezastis – reikia kirpti pasaitelius. Po sios mini operacijos mazylis zinda labai sekminga, o mamytei tai pagaliau teikia dziaugsma, be jokiu skausmu. Jus nuostabi. Aciu uz profesionaluma ir pagalba situacijose, kai niekas kitas negali padeti. 🙂

 8. Laura

  Ačiū Rasai už online konsultaciją, padėjo objektyviai įsivertinti esamą situaciją ir susidaryti veiksmų planą, pagal kurį judame pirmyn. Taip pat ačiū už rekomendacijas.

 9. Irina

  Ačiū labai Rasai už informaciją, žinias, padarsinimus susidurus su problemomis ar dvejonemis. Iškilus klausimams visada atsako trumpai, tiksliai ir patikimai. Mūsų problemos tai buvo nerimas del svorio augimo, nepakankamo tuštinimosi. Bet deka turimų žirnių ir padrasinimų priaugom, mažylis pradėjo geriau ir daugiau žysti. Veliau pasireiškė alergija arba žarnyno dirginimas mažyliui dėl netinkamos mamos mitybos, įvedus dietą susitvarkė.
  Duok Dieve Jums sveikatos! Jūs nuostabus žmogus ir atliekate labai svarbią misiją! Ir toliau rekomenduoju Jūsų kursus moterims.

 10. Aušra

  Ačiū Rasai už pagalbą pradedant žindymo kelią, laiku pastebėtas žindymo bėdas (prisegtą pasaitėlį) bei nukreipimą pas specialistus (gimdymo namuose pasaitėlis niekam neužkliuvo, nors tai ir buvo pagrindinė priežastis, kodėl mažylis nežinda). Pati žindymo pradžia tikrai nebuvo lengva, labai ačiū už konsultacijas, veiksmų planą ir visokeriopą palaikymą. Jei ne Rasa, būtume nuleidę rankas. Dabar mūsų sūnus traukia mamos pieną pasigardžiuodamas:)

 11. Jovita

  Labai džiaugiuosi atradusi šią specialistę!!! Jeigu ne Jos suteiktos žinios, nebūčiau susitvarkiusi su iškilisiomis žindymo problemomis! Laabai rekomenduoju!! Ir labai jums ačiū!!!

 12. Eglė

  Tik Rasos dėka dabar žindau savo mergaitę, turėjau daug bėdų su žindymu ir dėl plokščių spienelių, ir dėl mergaitės apžiojimo, dėl karantino situacijos buvo sunku sulaukti pagalbos todėl netgi mėnesį teko maitinti mišiniu, nes per skausmą ir žaizdas negalėjau žindyti 1,5 mėn. Tik atvykus į namus ir apžiūrėjus mergaitę Rasa patarė kreiptis dėl lūpos ir liežuvėlio pasaitėlių(ko nepastebėjo nei viena gydytoja ar akušerė) , nes jie galimai trukdė taisyklingai žįsti. Kreipėmės į specialistus ir ji buvo teisi, pakirpus pasaitėlius situacija kaip mat pagerėjo, žinoma padėjo ir teisinga informacija, kaip glausti kūdikį, kaip pražiodinti. Dėl žindymo sunkumų buvau išsigandus, kad dingo pienas, nes per parą pavykdavo nusitraukti tik 20ml., klisniai vykdžiau visus Rasos nurodymus ir dabar jau 2mėn. sėkmingai ir be skausmo žindau savo mergaitę, negaliu apsakyti kokia esu dėkinga už tai!

  Rekomenduoju 100% ♥️

 13. Ieva

  Labai džiaugiuosi, kad žindymo konsultantė Rasa supažindino mane su relaktacija. Ligoninėje buvau išmokinta nusitraukti pieną, pamaitinti mažylį, o trūkumą papildyti donoriniu pienu. Iškilo klausimas, o ką dabar daryti namuose? Mažylis nemokėjo žįsti. Nieko nežinojau apie primaitinimo sistemėles, kurios labai labai gelbėja!
  Relaktacija- sistemingas darbas, jam tikrai reikia skirti laiko, būtina tiksliai laikytis visų nurodymų. Bet kasdieniai rezultatai motyvuoja ir norisi judėt pirmyn.
  Tad linkiu moterims neišsigąsti šio proceso, nes labai smagu atsikratyti pientraukio, buteliukų, švirkštukų, nuolatinio jų plovimo , kaitinimo, ir matyti kaip tavo vaikas išmoksta žįsti, atsiranda pakankamai pieno, ir galiausiai abu tampate nuostabiu duetu 🙂
  Sėkmės Jums!!! Ir dėkojam Rasai. Didžiausios rekomendacijos.

 14. Ilona

  Rasos vedami kursai nestumo metu ir konsultacijos po to yra neikainojamos. Zinios kurios yra labai aiskiai isdestomos tikrai pravercia, neabejoju, kad sie kursai buvo viena is priezasciu lengvo ir sklandaus zindymo, jau nekalbu apie atsakymus i visus rupimus klausimus pagimdzius 🙂 pati atejau pagal rekomendacijas ir kitiems rekomenduoju :))

 15. Kristina

  Noriu padekoti uz pagalba, palaikyma, paskatinima bei padrasinima. Jei ne Rasa, seniai buciau pasidavusi ir savo princeses jau nebemaitinciau.

 16. Justina

  Konsultantė Rasa nuostabi!!! Jau ne kartą man padėjo sudėtingais klausimais! Šįkart apie žindymą po krūties operacijos! Ačiū!!!nepaliausiu jus rekomenduoti!!!

 17. Julita

  Didelis ir nuoširdus Ačiū Rasai už paramą, paguodą, padrąsinimus, patikrintus patarimus ir net ne vieną metodą ieškant išeities iš padėties, kuri man rodės neturi šansų tapti sėkminga žindymo istorija. Begalo nelengvas pirmas mėnuo, Rasos palaikymas, mano stiprybė nepalūžti ir štai – antrą mėnesį startavom jau tik su mamos pienuku! Priaugom 700g. Trečias mėnuo bega dar sklandžiau. Žinau mano pienuko mažylei pakanka, didžiuojuos savim, kad nepasidaviau – esu be galo laiming. Galiu drąsiai sakyt – man tai stebuklas maitinti savo pienuku 3 dukrytę!!!

 18. Gintarė

  Visos būsimos mamos PRIVALO išklausyti Rasos žindymo kursą. Tik tada sočiai turės pieno, duos savo naujagimiui geriausią maistą – MP ir “neprsisidarys pačios” žindymo problemų. Mūsų močiutėms trūko tik informacijos ir jos visos būtų turėję pieno… Dėl išklausytos informacijos kursų metu, savo kūdikį sėkmingai maitinu jau 6 mėnesius ir ketinu tai daryti toliau.

 19. Ieva

  Labai dėkingi už efektyvią konsultaciją ir atsakymus į begalę iškilusių klausimų dvynukų žindymo klausimais!!! Nėštumo metu daug nesidomėjau maitinino klausimais, tačiau Jūsų pagalba vis dar maitinu savo 10 mėnesių išdykusius, su nuomone dvynius:) Taip pat paskaitoje apie papildomą primaitinimą radau labai daug naudingos informacijos! Dar kartą dėkojame!!!

 20. Marija

  Nuostabi konsultantė, visoms turinčioms problemų dėl žindymo tikrai patariu nedelst, o iškart kreiptis pagalbos! Esu dėkinga už pagalbą, patarimus ir suteiktą informaciją.

 21. Agnė

  Labai dėkoju žindymo specialistei Rasai už operatyvumą, profesionalią pagalbą ir tiesiog žmogišką palaikymą. Susidūriau su keliom problemom dėl nugraužtų spenelių ir mažokai pienuko. Gydytoja pediatrė iškart liepė primaitinti mišinuku, bet aš pasikvietusi Rasą įgavau pasitikėjimo savimi ir pasitikėdama jos profesionalum bandau ir toliau maitinti pati.

 22. Žymantė

  Džiaugiuosi lankiusi Rasos vedamus žindymo kursus, kuriuose gavau daug naudingos ir išsamios informacijos. Po kursų į Rasą kreipiausi du kartus: pirmąją savaitę po vaikelio gimimo (kilo temperatūra, krūtys tvinkčiojo, nebuvau tikra, ar naujagimis teisingai žinda) ir po 3 mėnesių (tuštėjo viena krūtis, kūdikis ja nežindė). Rasos patarimais ir palaikymu sėkmingai maitinu vaikelį savo pienu. Ačiū!

 23. gintare

  Nuostabi konsultante, nuraminote ir padejote sunkioje situocijoje, sekmes Jums…

 24. Renata

  Ačiū už patarimus ir palalkymą. Pirmoji savaitė po gimdymo buvo nelengva. Abejojau ar tinkamai žindau kūdikį (spenelius skaudėjo, mažylis buvo juos ir apkramtęs). Kreipiausi pagalbos į Rasą. Po konsultacijos nurimau ir pradėjau labiau pasitikėti savimi. Dar kartą prisiminiau, pasikartojau žindymo padėtis. Svarbiausia, kad žindymas tapo malonesnis ir kasdien vis mažiau skausmingas. Renata S.

 25. Agnė

  Rasa – puiki dėstytoja, šiltas ir labai gerai išmanantis savo sritį žmogus. Rekomenduoju ir jos vedamas paskaitas, tikrai naudinga informacija, manau tik jos dėka išvengiau įvairių krūtų būklių, kadangi žinojau kaip elgtis. Prireikus patarimo ir pagalbos dėl žindymo, maloniai ją suteikė, teiravosi apie eigą. Atsiliepimai tik patys geriausi!

 26. Svajūnė

  Džiaugiuosi sutikusi tokia nuostabią konsultantę! Kai buvo be galo sunku ir ketinau nutraukti maitinimą, labiausiai padėjo Rasos palaikymas. Kantriai išklausė,įsigilino į situaciją, profesionaliai patarė ir moteriškai paguodė sunkiu momentu. Tik jos dėka toliau žindau be jokių komplikacijų. Esame labai dėkingi už pagalbą !

 27. Asta

  Esu be galo dėkinga Rasai Siudikienei už konsultaciją, nuraminimą ir palaikymą, už duotus maitinimo patarimus ir nurodymus. Mano mažylei vos dviejų savaičių vaikų gydytoja norėjo priskirti mišinukus, nes pagal ją mažai svorio priaugo, bet džiaugiuosi, kad pasitikėjau Rasa ir jos dėka maitinu pati ir pirmą mėn. priaugom 1 kg, o antrą mėnesį 1,2 kg. Didelis ačiū nuo mūsų šeimos Jums.

 28. Mama Jurgita

  Dėkui Rasai už profesionaluma, sugebėjima įsigilinti į situacija, nuraminti ir suteikti reikia
  a info, parodyti praktiškai. Bendravom du kartus – kai sūnus buvo 5 dienų ir vėliau, kai buvo virš metų. Pirmą sykį padėjo ‘įvažiuoti į vėžias’ su žindymu, o antrąjį – konsultavo dėl laktostazės. Abu kartus patarė puikiai, viskas natūraliai, be jokių bereikalingų vaistų, švelniai ir neskausmingai 🙂 dabar mums 1,5 m. Vis dar valgom MP 🙂

 29. O.Kreivaitienė

  Maloni savo srities specialistė. Po konsultacijos pasidarė ramiau. Atsakė į rūpimus klausimus. Ačiū už nuoširdžią pagalbą ir patarimus.

 30. Audronė

  Rasa Siudikienė puiki žindymo konsultantė. Kai mums buvo iškilę problemų ir klausimų, ji labai operatyviai atvyko, viską išaiškino, nuramino. Laikydamasi jos patarimų, daugiau nesklandumų su žindymu neturiu. Dukrytė pirmąjį mėnesį priaugo 800 g, yra soti ir laiminga. Manau, tai svari priežastis būti laimingai ir mamai.

 31. Mama Renata

  Labai gera ir profesionali specialistė. Kantriai ir aiškiai parodo ir papasakoja viską apie naujagymio maitinimą ir priežiūrą. Visada atsako i skambučius ir žinutes, geras, malonus, draugiškas ir šiltas žmogus, labai rekomenduoju.

 32. mama Rūta

  Esu labai dėkinga žindymo konsultantėms už pagalbą. Pirmą kartą nuo laktostazės gelbėjo mama Virgilija, antrą kartą mama Rasa. Žiūrėdama atgal galiu pasakyti, kad abu savo vaikus žindžiau ir tai dariau daugiau nei 2 metus tik jų dėka, nes reikiamu metu gavau būtiną konsultaciją ir praktinę pagalbą.
  Net jei kartais atrodo, kad apie žindymą žinai daug ir turi praktinės patirties, kai staiga viskas apsiverčia ir nebežinai, ko griebtis, galimybė pasikonsultuoti yra neįkainojama.

 33. Mama Igna

  Ačiū, kad taip operatyviai sureagavot !

Parašyti atsiliepimą

Dovanų kuponas

Užsisakyk naujienas apie vaikų auginimą