Laktacija – motinos pieno gamyba. Pieno kiekio didinimas, mažinimas.

35.00 

Jūs gaunate:

  1. PASKAITOS ĮRAŠĄ  – tai mokymo medžiaga skirta jūsų savarankiškam susipažinimui su tema. Video įrašą galite klausyti daug kartų.
  2. PRAKTINĘ KONSULTACIJĄ – 30 minučių konsultacija, jeigu neradote atsakymų į jūsų klausimus. Pokalbį veda Rasa Siudikienė, tarptautinė žindymo ir laktacijos valdymo konsultantė (IBCLC) ir Geštalto psichoterapijos praktikė,  4 vaikų mama. +37068255209

Aprašymas

Plačiau apie tai:

  1. TEORINĖ DALIS  – video paskaita apie patiriamas problemas susijusias pieno gausinimu. Aptariama, kaip pagausinti arba pamažinti pieno kiekį, kaip dažnai žindyti naujagimį, kaip mamos hormonų sistema lemia žindymą, kokiomis sąlygomis pieno gali sumažėti, padidėti, kodėl svarbu žindyti naktį, kokio amžiaus kūdikiui ir kiek pieno jam užtenka.
  1. JŪSŲ KLAUSIMAI –  tai  30 minučių trukmės pokalbis apie jūsų situaciją, jeigu neradote atsakymų į savo klausimus apie pieno didinimą ar mažinimą.  Pokalbį veda Rasa Siudikienė, tarptautinė žindymo ir laktacijos valdymo konsultantė (IBCLC), mama-mamai savanorė, naujagimiui palankių ligoninių vertintoja, 4 vaikų mama.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Laktacija – motinos pieno gamyba. Pieno kiekio didinimas, mažinimas.”

Dovanų kuponas

Užsisakyk naujienas apie vaikų auginimą