Apie mus

www.mamospienas.lt įkūrėjų moto „Mokytis galima VISADA ir VISUR“!

Šioje svetainėje – internetu išklausomos vaizdo ir garso įrašų paskaitos apie nėštumą, gimdymą, žindymą, atjunkymą, papildomą maitinimą ir auklėjimą. Visą tai skirta natūralią motinystę puoselėjančioms mamoms, kurioms rūpi ne tik žindymas, bet ir papildomas maitinimas, kaip atlaikyti aplinkinių spaudimą žindant antrametį, kaip atjunkyti nesukeliant skausmo nei vaikui nei sau, arba kaip be ašarų iškeliauti į darželį.

Svetainės įkūrėja Rasa augina 4 vaikus ir gerai žino, jog gyvenant toliau už miesto, ar susirgus vaikams, apsilankymas paskaitose tampa komplikuotas, arba neįmanomas.

Apmokėjimas internetu ir galimybė klausytis paskaitų kompiuteriu ir mobiliaisiais įrenginiais atvėrė kelius tobulėti visiems – dirbančioms, atokesnių rajonų moterims, emigrantėms, gulinčioms ligoninėje, stumdančioms vežimėlius grynam ore su ausinėmis, ar tėčiams vėlyvą metą po darbo ar kelionės metu.

Svetainės lankytojų duomenys rodo, jog paskaitų klausomasi Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, N. Zelandijoje, Australijoje ir kitose šalyse.

Svetainėje www.mamospienas.lt naudingų paskaitų įrašus ras ir naujagimių ir darželinukų tėveliai. Juk būti savo vaikų mama ir tėčiu teks visą gyvenimą, tad paskaitų temų sąrašas išaugo kūdikystę ir stiebiasi ikimokyklinuko link.