Žindymo kursai 2024 metais, gyvai ir online

Žindymo kursai  – tai paskaitos, pagrįstos moksliniais tyrimais  (teorija, filmai, skaitiniai, pratybos) ir padedančios pasiruošti svarbiausiam šeimos gyvenimo etapui – naujagimio gimimui ir žindymui. 

Registruotis

 

Žindymo kursus sudaro:

  1. TEORINĖ DALIS (savarankiškas pasiruošimas) – 7 video įrašai, kuriuos galite peržiūrėti patogiu metu, o po gimdymo galėsite pakartotinai išklausyti – Jūsų paskyra galios net 6 mėnesius!
  2. PRAKTINĖ DALIS – tai 2 valandų trukmės praktinis seminaras –  gyvas susitikimas Kaune (Gedimino g. 34 salėje), kurio metu nagrinėsime  praktines situacijas, žiūrėsime mokomuosius filmus ir atsakysime į jūsų klausimus.
  3. NEMOKAMOS KONSULTACIJOS TELEFONU – 30 dienų po gimdymo.

 

Žindymo kursai 2024 metais, gyvai ir online
4.5 (89.13%) 92

Kaina:  85 €.

Po šių kursų jausitės tvirčiau pasiruošę naujagimio atėjimui, žinosite kokios pagalbos galite tikėtis gimdymo namuose ir grįžus namo po gimdymo. Pagimdžius jums bus teikiamos NEMOKAMOS KONSULTACIJOS TELEFONU iki kol mažyliui sukaks 1 mėnuo. O paskui, kaip su rogėm nuo kalniuko!

Žindymo kursai 2024 metais

Jeigu jūsų gimdymo terminas labai arti, paskambinkite tel. + 370 682 55209 (aptarsime galimybę greičiau įgyti žinių).

2024 metai

Naujausios datos

2024 SAUSIO mėn.

7 video paskaitos

+

Praktinis seminaras:

SAUSIO 16 d., 17:00 – 19:00 val.

ĮVYKO

2024 VASARIO mėn.

7 video paskaitos

+

Praktinis seminaras:

vasario 13 d., 15:00 – 19:00 val.

ĮVYKO

2024 KOVO mėn.

7 video paskaitos

+

Praktinis seminaras:

kovo 25 d., 17:00 – 19:00 val.

ĮVYKO

2024 BALANDŽIO mėn.

7 video paskaitos

+

Praktinis seminaras:

balandžio 22 d., 16:00 – 17:00 val.

ĮVYKO

2024 GEGUŽĖS mėn.

7 video paskaitos

+

Praktinis seminaras:

gegužės 20 d., 17:00 – 18:00 val.

ĮVYKO

2024 BIRŽELIO mėn.

7 video paskaitos

+

Praktinis seminaras:

birželio 17 d., 16:00 – 17:00 val.

ĮVYKO

2024 LIEPOS mėn.

7 video paskaitos

+

Praktinis seminaras:

liepos 31 d., 17:00 – 19:00 val.

Registruotis ir apmokėti

2024 rugpjūčio mėn.

7 video paskaitos

+

Praktinis seminaras:

rugsėjo 3 d., 17:00 – 19:00 val.

Registruotis ir apmokėti

2024 RUGSĖJO mėn.

7 video paskaitos

+

Praktinis seminaras:

rugsėjo 3 d., 17:00 – 19:00 val.

Registruotis ir apmokėti

2024 SPALIO mėn.

7 video paskaitos

+

Praktinis seminaras:

spalio 15 d., 17:00 – 19:00 val.

Registruotis ir apmokėti

2024 LAPKRIČIO mėn.

7 video paskaitos

+

Praktinis seminaras:

lapkričio 12 d., 17:00 – 19:00 val.

Registruotis ir apmokėti

2024 GRUODŽIO mėn.

7 video paskaitos

+

Praktinis seminaras:

gruodžio 17 d., 17:00 – 19:00 val.

Registruotis ir apmokėti

Kursuose išmoksite 5 svarbiausias žindymo temas:

  1. Krūtis ir laktacija: Kaip prasideda pieno gamyba? Kaip pagausinti, arba pamažinti pieno?
  2. Teisingas apžiojimas ir žindymo padėtys: Kaip išsaugoti sveikas krūtis? Kodėl naujagimiai apgriaužia spenelius, nors neturi dantų, ir kaip to išvengti?
  3. Krūtų būklės ir jų valdymas: Kaip išvengti krūties mastito? Ar tikrai kopūsto lapai gydo? Ar reikia nėštumo metu ruošti krūtis žindymui?
  4. Mamos mityba žindymo laikotarpiu, vaistų vartojimas, medicininiai tyrimai, įvairios procedūros ir sportas: Kodėl vaikučius išberia? Ko reikėtų vengti mamai, į ką atkreipti dėmesį?
  5. Žindymas – mamos ir vaiko duetas: Kokios pagalbos tikėtis gimdymo namuose? Kaip išgyventi pirm`ąjį mėnesį? Kodėl kai kurioms moterims nepavyko žindyti? Kaip atpažinti ir išspręsti žindymo sunkumus?

Išankstinė registracija yra būtina, o apmokėjimas garantuoja, jog pateksite į norimą grupę ir spėsite pasiruošti žindymui iki savo gimdymo. Rekomenduojame pradėti mokytis, kai iki gimdymo liko 2-3 mėnesiai.

Iškilus neaiškumams dėl kursų, kreipkitės tel. + 370 682 55209

Išklausykite žindymo kursų vadovės prisistatymą:

žindymo konsultantė Kaune

 

 

 

 

Žindymo kursai Kaune ir draugystė po kursų nuotraukose ir socialiniame tinkle…

Parašykite komentarą

Žindymo kursai 2024 metais, gyvai ir online
4.5 (89.13%) 92

Ką sunku rasti informacijos gausoje - tai patikimą informacijos šaltinį. Rasa, mano galva - savo srities profesionalė. Kursai -labai išsamūs. Kursuose gavau žinių ne tik apie žindymo padėtis. Po kiekvieno seminaro dalijausi su artimaisiais išgirsta ir pamatyta informacija (kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių :)) Informaciją lektorė pateikia dalykiškai, suprantamai, neutraliai (t.y.be fanatizmo), tačiau įtikinamai (argumentuotai). Po kursų jaučiuosi nurimusi, pasiruošusi. To linkiu ir kitoms :) Labai rekomenduoju šiuos kursus! P.s. nuotoliniai kursai suteikė galimybę jios lankyti ir negyvenant Kaune. Manau, kad toks kursų vedimo/ lankymo būdas tikrai neturėjo reikšmingos įtakos jų kokybei.
Nuoširdžiai galvoju, kad šie kursai buvo pati geriausia investicija laukiant mūsų mažylio - net nesitikėjau tiek daug išgirsti ne tik apie žindymą, bet ir kūdikio priežiūrą, atrodytų, paprastus, bet genialius patarimus netgi mamos paichologinės savijautos tema ! Jei atvirai, net baisu pagalvoti, kaip pasitikčiau savo sūnelį, jei nebūčiau patekusi į Rasos rankas :) Tad dėkoju iš visos širdies ir siunčiu pačią geriausią energiją ! Dar noriu paminėti, kad Rasa turi talentą vesti tokius kursus ir - neabejoju - teikti pagalbą, kai jos prireikia, nes jos ramiu tonu pateikiama informacija neleidžia abejoti kompetencija ir netgi autoritetu.
Lankiau Jūsų kursus liepos mėnesį. Esu labai labai patenkinta, nes jau 3ią mėnesį mano mažylė sėkmingai valgo mano pienuką. Šiuos kursus tikrai rekomenduočiau būsimoms mamytėms, nes gavau labai daug aiškios ir argumentuotos informacijos, kuri labai pravertė tiek praktiškai, tiek emociškai. Labai ačiū už visų paskaitų metu skleistą šilumą ir padrąsinimus bei atsakytus klausimus. Už Jūsų profesionalumą. Su kursais gauta video medžiaga, kurią galima žiūrėti ne vieną kartą puikiai papildė paskaitas. Ačiū ir kuo didžiausios sėkmės Jums, Rasa! :)
Nuoširdus ačiū Rasai, prieš kursus be proto bijojau maitinimo proceso, net svarsčiau ar tai daryti, nes neturėjau jokio supratimo. Dabar jaučiuosi, kad baimės dingo, turiu supratimą, žinau kad nebus lengva, bet pasitikiu savimi. Kursai buvo labai išsamūs, Rasa labai kokybiškai ir suprantamai pateikė informacija, nuoširdus ačiū dar kartelį!
Labai noriu padėkoti Rasai už suteiktas žinias! Nors vaikelis gimė komplikuotai, cezario būdu, dėl to negalėjo iš karto žįsti, o man pačiai vėlavo pienas, bet nepasidavėme, viską išmokome ir jau 6 mėn gražiai valgome, esame sveiki ir dideli ir neketiname sustoti. Anksčiau žindymas atrodė atgrasus, tačiau dabar - vienas malonumas ir neįkainojamas ryšys su savo mažyliu. Ačiū Jums dar kartą!
Sveiki Rasa! Lankiau pas Jus kursus gruodžio mėnesį. Vakar, t. Y. Sausio 27d susilaukėme dukrytės, ir prasidėjo mudviejų kelione pieno ir artumo keliu. Kol kas viskas einasi tikrai neblogai! Noriu Jums padėkoti kad svieciate mamas, nes nieko geriau nėra kūdikiui kaip mamytės pienas! Rekomenduoju Jūsų kursus ne vienai draugei ir ne dviem, nes kiek pabendrauju, labai dar trūksta elementaraus supratimo apie maitinimą krūtimi. O aš džiaugiuosi, praejusi kursus jaučiuosi drąsiau🤗 Gimdžiau P. Mažylio gimdymo namuose, patys geriausi atsiliepimai visam kolektyvui. Žindymo klausimais puikiai konsultuoja, nors stuburą, kaip Jūs sakote, išmokau jau pas Jus, ir akušerės sako, jaučiasi kuris žmogus buvo paskaitėlese 🙂 Tad Ačiū Jums! 💐 Geriausių Jums darbų! :-)
Dekoju p. Rasai, zindymo seminaru metu, gavau labai daug naudingos informacijos, labai smagu, kad mes su kudikeliu labai lengvai uzkureme "pieno fabrikeli", neprireike jokiu kremuku ir prisipirktu is baimes multi mam kompresiuku :) Bet visa tai, tik gautu ziniu deka. Ir ne tik zindymo, bet ir kitas Rasos rekomendacijas susijusias su migdymu, bendravimu su kudikiu, mityba ir kt. taikau ir esu laiminga mama :)) Aciu Jums Rasa :)
Noriu asmeniškai padėkoti Rasai Siudikienei, kuri labai palaikė susidūrus su sunkumais žindymo pradžioje. Kursai buvo labai naudingi, bet ypač padėjo jos nuraminimas, kai viską reikėjo atlikti praktiškai. :)
Labai noriu padėkoti Rasai už puikius mokymus ir konsultacijas. Pirmas mėnuo praėjo sklandžiai ir tik jūsu mokymų ir rekomendacijų dėka. Stengiausi kiek įmanoma jų laikytis. Ir neskaitant krūties problemėlės, kuri taip pat greitai susitvarkė, viskas praėjo puikiai. :) Tikimės toliau susidoroti su visais iššūkiais, kurių dar laukia nemažai. Ačiū jums!
Šie žindymo kursai - geriausia ką galėjau pasirinkti nėštumo metu! Negaila nei vieno cento. Kursai suteikė pasitikėjimo, visuomet buvo juntamas palaikymas, o svarbiausia tinkamos žinios, kurios buvo pagrįstos, paaiškintos, išanalizuotos su pavyzdžiais ir suprantamai. Patiko ir internetinė medžiaga bei video paskaitos, viską išklausyti naudinga net kelis kartus. Žindymo tema galima išgirsti pačių įvairiausių nuomonių ir patarimų, būtent šie Rasos kursai leido nepasimesti ir neišsimušti iš vėžių. Visuomet labiausiai pasitikiu būtent Rasos kursuose išklausyta informacija, ji man atrodo patikimiausia. Dėkui, kad esate ir mokote mus!
Gerb. Rasa, Nuoširdžiai dėkoju už paskaitas ir patarimus telefonu. Mano sūneliui dabar 7 savaitės. Aš sėkmingai žindau. Labai džiaugiuosi, kad savo vaikui galiu suteikti dalelę savęs, matau, kaip jam gera ir kiek abipusio pasitenkinimo gali suteikti žindymas. Pradžia tikrai nebuvo lengva. Džiaugiuosi, kad Jūsų paskaitų dėka man pavyko įveikti sunkumus! Ačiū Jums dar kartą!
Kadangi Lietuvos gydymo įstaigose žindymas vis dar tamsus tamsus miškas, dar daug daug sovietmetmečio liekanų, tai šios Rasos Siudikienės paskaitos yra neįkainojamos. Lankiau šias paskaitas laukdamasi antro vaiko, nes po pirmojo viską jau buvau pamiršus. Su žindimu jokių bėdų neturėjau iki 9-to vaiko mėnesio, kada staigiai užsikimšo latakėlis, spenelis padidėjo dvigubai, galvojom, kad pūlinys. Valstybinių gydymo įstaigų specialistai kaip vienas draudė žindyt, nes viena sakė, kad čia pūliai, o pūlių vaikui negalima, kitas sakė, kad čia SENAS, užsistovėjęs pienas, o SENO pieno vaikui irgi negalima..vis tiek žindžiau, nes iš paskaitų žinojau, kad geriausiai viską gydo vaikas. Bet vis tiek buvo neramu. Paskambinau p.Rasai ir ji priešingai nei visi daktarai liepė keturis kartus žindyt tik iš tos sergančios krūties...jau tą patį vakarą, po trijų dienų kančios pajutau palengvėjimą..viskas pradėjo tvarkytis. Ačiū, Jums, Rasa. Ačiū, kad esate ir šviečiate mūsų lietuvaites :)
Naudingos paskaitos, suteikusios ramybės ir pasitikėjimo gimus dukrai. Dėkoju p. Rasai už perduotas žinias!
Tikrai puikūs kursai! Atėjus laikui žiindyti buvau pilna pasitikėjimo savimi ir savo pieno fabrikėliu. Buvo aptartos ko gero visos su žindymu susiję situacijos, todėl kiekviename žingsnyje buvo aišku kaip teisingai elgtis ir nekilo jokių problemų. Laimingai žindau jau 8 mėn. ir tai be galo nuostabu! Ačiū Rasa.
Labai labai rekomenduoju siuos kursus nestukems.. Be jus nezinau ar butu buve taip lengva zindyti.. maitinau jau beveik 5men... kazkam tai pasirodys labai mazai.. bet maitinancios supras ir pritars, kad gera pradzia - puse darbo... Pasakysiu trumpai: jeigu planuojate maitinti pacios BUTINA tam ruostis ir igyti ziniu.. nes nebus taip kaip rodo per filmus... kad ikisite kruti ir viskas eisis kaip per sviesta savaime.. Taip nebuna. Tai yra sunkus darbas, kuris reikalauja daug kantrybes ir daug teisingu ziniu.. Butent TEISINGU.. o ne forumo pasaku.. Siuos kursus veda sertifikuota zindymo specialiste.. Todel pilnai pasitikejau ir dabar tikiu ziniu medziaga.. jau pagimdzius yra galimybe nemokamai pasikonsultuoti.. ka irgi isbandziau, nes susiduriau su ,,kruties uzsidegimu''.. Bet gerb. Rasa labai greitai ir issamiai pakonsultavo telefonu ir viskas greit issisprende.. Aciu jai uz tai! Esu labai patenkinta, kad nestumo metu skyriau laiko ir pinigeliu siem mokymam ir dabar galiu megautis zindymu ir suteikti savo kudikiui tai ka jis gali gauti geriausio.. mamos piena. Nes bukit biedni, bet teisingi.. joks misinys neatstos siu aukso lasu.. o pasakymas, kad: ,,neturejau pieno'' is vis juoka kelia.. nebuna taip. Pieno turi visos! Tik deja ne visos turi uztektinai ziniu... kad nebutumet vienos is tokiu rekomenduoju siuos kursus. Tikiu tikrai nepasigailesite. Sekmes!
Rasa, Ačiū Jums už puikius žindymo kursus! Jų dėka, aš jau aštuonis mėnesius žindau savo berniuką :)! Tiesą sakant, kai laukiausi, turėjau mažai žinių apie žindymą. Man svarbiau buvo pati esmė, kad kūdikis būtų pavalgęs, o ne tai, ką jis valgys - mano pienelį ar mišinuką. Žinoma, apie tai, jog mamos pienelis yra šimtą kartų geriau nei mišinukas, o pats žindymas suteikia didžiulį malonumą, bei sukuria ypatingą ryšį tarp mamos ir vaiko, buvau skaičiusi. Bet geriau vieną kartą išgirsti, nei dešimt kartų perskaityti. Tad nuo pat pirmos Jūsų paskaitos supratau, jog mano vaikas gaus tik mano pienelį :)! Visos Jūsų paskaitos buvo labai įdomios, o svarbiausia, jose pateikiama teisinga informacija, sugriaunanti visus, seniai nusistovėjusius mitus apie žindymą. O su jais, net neabejoju, susiduria kiekviena besilaukianti ar jau maitinanti mama. Tad žinant pagrįstą informaciją apie pienelio gamybą, įvairios pašalinės kalbos apie pieno nebuvimą, trūkumus, liesą pieną, žinduko, arbatėlių davimą ir t.t., leidžia nekreipti į jas dėmesio ir neabejoti, jog viską darai teisingai :). Viskas, ką sužinojau per kursus, man padėjo ir susidūrus su sunkumais, žindymo pradžioje. O taip pat ir pokalbis telefonu su Jumis, Rasa :). Rodos nieko naujo nepasakėte, bet man užteko tiesiog Jūsų ramaus, padrąsinančio balso :). Dar kartą Ačiū Jums, Rasa :)! O visoms būsimoms mamoms rekomenduoju išklausyti šiuos kursus! Juk mamos pienelis yra pats geriausias maistas jūsų mažyliams :)!
Puikios paskaitos. Jau 7.5 men sekmingai maitinu. Labai rekomenduoju visoms nestukems! Tikrai didele pagalba ir nauda, ir nekyla jokiu minciu apie misinukus:)
Be galo esu dėkinga Rasai už visas žinias,kurias gavau kursų metu.Tikrai daug ką pritaikiau po gimdymo.Mano mergaitei ką tik suėjo 7mėnesiai ir aš toliau sėkmingai ją žindau.Rasa,jei ne jūs,jau seniai būčiau nebežindžius.Ačiū jums be galo ☺
Rasa puiki ir atsidavusi lektorė, žinias pagrindžia pavyzdžiais, pateikia daug vaizdinės informacijos. Suteikė informacijos ne tik apie žindymą. Kursų dėka žindau jau 9 mėnesiai, ir ketinu toliau sėkmingai tai daryti. Visoms besilaukiančioms moterims rekomenduoju apsilankyti kursuose, kad pradžia būtų sklandi ir žindymas teiktų tik teigiamas emocijas.
Didžiulės reikšmės ir kertinės informacijos suteikę Rasos kursai, dukrelei Ievai (8 mėn.) vis dar leidžia mėgautis mamos pienuku. Esu be galo laiminga, kad žindydama pirmagimę nesusidūriau su išsskirtinėmis problemomis, tiksliai žinojau, ką daryti, kaip reaguoti ir ko imtis. Visoms besilauakiančioms linkiu apsilankyti Rasos kursuose, susidėlioti į tinkamas lentyneles gautą info, laikui atėjus ją sėkingai pritaikyti ir mėgautis nepakartojamu mamos ir vaiko artumu. Rasos indėlis į besikeičiančią bendrą žindymo padėtį Lietuvoje yra milžiniškas, už jos atsidavimą ir darbą turime sakyti nuoširdų AČIŪ.
Visoms būsimoms mamoms rekomenduoju išklausyti šiuos kursus. Kursai yra paremti moksline medžiaga, taigi visi patarimai yra patikimi ir argumentuoti. Kursai labai gerai paruošia kūdykio žindymui, ko tikėtis po gimdymo, kokių nesklandumų gali kilti po sunkaus gimdymo, kaip atsilaikyti nuo aplinkinių "patarimų", kurie išsakomi gal ir iš gerų ketinimų, tačiau nepadeda mamai. Kursai suteiks ne tik daug reikalingos informcijos, bet ir padės pasiruošti psichologiškai. Sėkmės būsimoms mamytėms.
Puikiausi kursai, kokie tik gali būti būsimoms mamoms. Labai aiški, koncentruota informacija. Visų kursų metu buvo įdomu, praktinė dalis taip pat labai tinkanti. Lektorė Rasa buvo iš tikrųjų labai profesionali, bet tuo pačiu ir puikiai sugebanti įkvėpti pasitikėjimo savimi. Šiuos kursus taip pat rekomendavau ir keletui savo besilaukiančių draugių.
Rekomenduoju šiuos kursus visoms būsimoms mamoms, kurios neturi arba nėra tikros dėl savo žinių apie žindymą. Kursai paremti moksliniais tyrimais ir suteikia daug su žindymu susijusios informacijos. Aš lankiau kursus prieš pagimdant pirmą vaiką, tad užtikrintai apie žindymą nežinojau nieko. Džiaugiuosi, kad pagimdžius vaiką jau turėjau nemažai informacijos ir galėjau pritaikyti žinias. Po gimdymo situacijų gali pasitaikyti įvairių, tad iš anksto turint sukauptų žinių lengviau spręsti iškylančias problemas. O jei viskas einasi lengvai, žinios suteikia pasitikėjimo ir skatina tęsti gerą praktiką. Atsiradus vaikeliui laiko yra labai mažai, tad iškilus klausimams būtų labai sudėtinga laiku surasti atsakymus.
Kursai tikrai naudingi ir verti dėmesio, man asmeniškai prireikė pagalbos ir patarimų po gimdymo dėl iškilusių maitinimo sunkumų ir jos tikrai sulaukiau, tai padėjo man sėkmingai žindyti vaikutį, ką darau ir iki šiol (9-tas mėnuo), tad ačiū Rasai!
Rekomenduoju žindymo kursus visoms, kurios nori, sveikos, džiugios vaikučio gyvenimo pradžios!Dar iki vaikučio gimimo visos aplink rekomanduodavo Rasos kursus, paskaitas, tiek tos, kurios džiaugiasi jog lankė kursus ir kurioms puikiai sekasi žinias taikyti praktikoje, tiek tos, kurios po žindymo nesėkmių su pirmuoju vaikeliu lankė kursus ir su antruoju turėjo visai skirtingą patirtį. Pati esu labai dėkinga už visas žinias, kurios suteikdavo stiprybės ir tomis akimirkomis, kai susilaukdavau "patarimų" iš tų, kieno žinios apie žindymą pasenusios. Taip pat buvo labai naudingos paskaitos apie primaitinimą bei vaikučio pratinimą ant puodelio:) Kadangi dar vis sėkmingai žindau, kolkas neskubu išklausyti paskaitos apie atjunkymą, pasilieku ją ateičiai:)
Labai geri kursai, manau kad kiekviena būsima mama turėtų juos lankyti. Manau, kad tik didelio noro ir šių kursų dėka sėkmingai (jau 8 mėn) žindau savo mažiuką ir neketinu sustoti! Paskaitos aiškios, įdomios, moksliškai pagrįstos. Rekomenduoju!
Esu labai dėkinga Rasai už tikrai informatyvius ir naudingus kursus. Sunkiai įsivaizduoju žindymo pradžią be visos tos informacijos, nebuvo didelių sunkumų nei ligoninėje, nei kol kas namuose. Puikiai pasitarnauja video ir audio paskaitos, kurias pakartotinai gali išklausyti ir prisiminti namuose, ypač apie žindymo padėtis ar krutų būkles (visas paskaitas galima peržiūrėti ir rasti visus atsakymus į konkrečius iškilusius klausimus su nuotraukomis ir paaiškinimais). Po gimdymo negalėjau ilgai sėdėti, tai padėčių žinojimas buvo aukso vertės informacija. Žindymo klausimu, jaučiausi rami nuo pat vaiko gimimo, todėl galėjau labiau koncentruotis į vaiką ir savo poilsio režimą. Kol kas pienas teka upeliais, vaikas be galo laimingas ;) Labai rekomenduoju šiuos kursus, nes žindymo klausimai be galo aktualūs ir tas žinojimas, kaip , kiek , kada ir kokia poza žindyti suteikia daug ramybės, kurią jaučia ir mažylis. Dar kartą dėkoju.
I kursus atejau laukdamasi antrojo vaikelio. Pirmaji labai norejau zindyti pati, taciau nesiseke, nes turejau igimtu problemu su krutine (itraukti speneliai), galiausiai teko nusitraukineti piena, kas buvo labai varginantis reikalas. I kursus atejau kupina vilciu, kad galbut sikart man pavyks. Ir tikrai pavyko! Siuo metu mazyliui jau 6,5 men ir pagrindinis jo maistas vis dar mp. Aisku, pirmas menuo tikrai buvo labai sunkus, bet per kursus sukauptos zinios, padrasinimas ir palaikymas labai padejo ir siuo metu tikrai megaujuosi motinyste. Neisivaizduoju patogesnio ir geresnio budo maitinti savo mazyli! Tad mamos, drasiau! Jei nedrasu ar truksta ziniu, bet labai norite zindyti savo mazyli, labai rekomenduoju siuos kursus.
Labai rekomenduoju šiuos kursus, visoms mamytėms, kurios nori ir planuoja žindyti savo kūdikius. Kursų medžiaga labai aiškiai ir konkrečiai pateikia svarbiausią informaciją apie žindymo svarbą bei naudą tiek mamai, tiek kūdikiui. Įgytos žinios labai padėjo pirmomis dienomis, dar esant ligoninėje, susitvarkyti su krūtimis, išvengiant krūtų būklių komplikacijų. Nors mums dar tik 5 savaitės, bet sėkmingai augam, žindymas visiškai nevargina, kaip teko girdėti iš kitų pažįstamų. Dar kartą didelis dėkui Rasai šiuos be galo naudingus kursus :)
Džiaugiuosi, kad teko galimybė išklausyti šiuos kursus. Žindymas nebuvo toks sėkmingas pirmosiomis dienomis kaip tikėjausi, tačiau viskam susitvarkius, dabar džiaugiuosi, kad šių kursų ir Rasos dėka užsispyriau, pakentėjau ir nepradėjau vaikelio maitinti mišinuku. Aš taip pat dažnai išgirstu komentarų iš šalies, kad mano vaikelis "nedavalgęs", tačiau nebekreipiu dėmesio, nes žinau, kad vaikas mėgaujasi mano šiluma ir artumu maitinant jį natūraliai bei pavalgo užtektinai.
Kursai buvo tikrai labai naudingi, 10 balų. Ir nors iš pradžių ėjau nusiteikusi skeptiškai, vėliau po gimdymo, supratau, kokie iš tiesų naudingi kursai. Kai atsirado pirmosios problemos, atsirado ir daug patarinėjančių (patarimai dažniausiai būdavo net žalingi: "Nusitrauk ir pažiūrėk ar užtenka pieno", "Jei vaikas neišmiega 3 val, tai tavo pienas matyt neriebus" ir pan.). Šiuo metu stengiamės abu su vaiku mokintis apžioti krūtį taisyklingai, išbandom skirtingas žindymo pozas ir žiūrėsim kas mūsų laukia ateityje. Dėl kursų minusų, tai mažiausiai patiko pediatrės paskaita. Šiuos kursus rekomenduosiu visoms savo draugėms ir pažįstamoms.
Tikrai visoms rekomenduociau lankyti siuos kursus, kurie tikrai pades daug suzinoti apie sekminga zindyma. Pati esu dar tik menesi mamyte, bet nuo pat pirmos dienos zinojau, kad maitinti pavyks. Pradzioj vaikutis bande viena kruti netaisyklingai imti, bet kadangi zinojau kaip elgtis, tai ismokiau apzioti taisyklingai, ko pasekoje - speneliai sveiki, o vaikutis ir mama be galo laimingi!!!
Labai džiaugiuosiu išklausytais kursais. Dėka jų žindymas nė akimirkos nebuvo kančia. Nuo pat pradžių mėgavausi ir vis dar džiaugiuosi tuo nepaprastu ryšiu. Manau daug davė pasitikėjimas savimi. Jei būčiau klausius pašalinių patarimų - klausimas ar būčiau ilgai tempus ... Dar dabar išgirstu komentarų - tau pasisekė. Manau, kad neteisinga taip sakyti. Nes sekmė čia niekuo dėta - esmė žinių pagrindas ir užsispyrimas bei noras maitinti pačiai. Labai džiaugiuos, kad paskaitas daviau klausyti vyrui, kuris padrasindavo, jei kokie pašalinių komentarai išmuždavo iš vėžių. Todėl visoms būsimoms mamytėms ir tėveliams rekomenduoju išklausyti šias paskaitas.
Dar planuodama nėštumą, žinojau, kad žindysiu savo kūdikį. Todėl atsakingai tam ruošiausi. Šie kursai ne tik suteikė labai naudingų žinių, bet svarbiausia gavau pasitikėjimo ir drąsos, taip pat ramybės. Gimus kūdikiui nuo pirmos akimirkos buvau rami, viskas pavyko puikiai. Ir kai pirmą parą ligoninėj siūlė mišinio kūdikiui, dėl jo labai didelio svorio, net nesuabejojau, kad mano pienelio jam pilnai užtenka. Mano kūdikiui tuoj 5 mėnesiai, jis valgo ir auga sėkmingai. Kiekvienąkart išgirdus komentarą, kad vaikas irzlus, nes neužtenka pieno ir panašiai, ramiai nusišypsau :) Juk žinau, kad vaikelį maitinsiu tol, kol abu to norėsime :) Ačiū Rasai, ir tikrai labai rekomenduoju visoms besilaukiančioms, net jei ir atrodo, kad viską žinot ;)
Pirmo vaikelio nepavyko žindyti dėl nepatyrimo, artimųjų nepalaikymo, žinių trūkumo. Laukdamasi antrojo išklausiau Rasos vedamus kursus, kurie pirmiausia suteikė pasitikėjimo, jog galiu žindyti. Kursų metu gautos žinios ir Rasos kompetentingi patarimai pirmąjį dukrelės gimimo mėnesį leido susidoroti su žindymo iššūkiais ir sėkmingai maitinti. Ačiū Rasai, o mamytėms rekomenduoju būtinai išklausyti šiuos kursus
Šie žindymo kursai - puikus pasiruošimas gerai motinystės pradžiai, džiaugiuosi, kad juos lankėme kartu su vyru. Jie suteikė pasitikėjimo savo kūno galimybėmis, naujagimio sugebėjimu teisingai žįsti, suteikė daug reikalingų naujų žinių ir padėjo "atsilaikyti" prieš su žindymu susijusius mitus bei "patarimus", kas labai svarbu kiekvienai pirmagimio mamai. Šių kursų ir gautų žinių dėka žindymo pradžia buvo sklandi ir pavyko sėkmingai susitvarkyti su įvairiomis situacijomis. Tikiuosi ir toliau sėkmingai žindyti.
Esu labai patenkinta kursais. Informacija apie žindymą pateikta išsamiai, bet konkrečiai, aiškiai ir suprantamai. Kadangi neturejau visai jokio supratimo apie zindyma, buvo idomu viskas, ir tai ka suzinojau bei ismokau, sekmingai pritaikiau praktikoje, gimus vaikeliui. Neturejau jokiu problemu zindant, labai dziaugiuosi, kad sudalyvavau ir rekomenduoju kitoms mamos sudakyvauti. Pasiruoinkite savo ir savo mazyliu sveikata bei gera nuotaika (:
Draugės rekomenduota išklausiau šiuos kursus ir esu LABAI patenkinta bei rekomenduoju juos išklausyti visoms besilaukiančioms draugėms bei pažįstamoms. Man asmeniškai šie kursai ir Rasos padrasinimai bei konsultacijos - buvo kaip atrama ir užtvirtinimas, kad besilaikydama žindymo taisyklių viską darau teisingai. Dar gimdymo namuose kasdieninių gydytojų vizitacijų metu buvo įvertintos visos mano pastangos: teisinga žindymo padėtis, teisinga kūdikio krūties apžiojimo padėtis ir t.t. Nebuvo nei nugraužtų spenelių, neprireikė Multi Mom kompresiukų, nei antspenių ir pan. - to ką man rekomendavo prieš gimdymą įsigyti visos draugės, kurios nelankė šių kursų ir kurioms viso to reikėjo ir jos neturėjo pieno, todėl nežindė savo kūdikių. Iš pradžių, visiem artimos aplinkos žmonėms besidomintiems dėl žindymo ir klausinėjantiems: ar nenugraužė spenelių, ar tu turi dar to pieno ir pan. - kantriai bandžiau aiškinti ir pasakoti kaip veikia visas "mechanizmas" ir pan. Pagalvojus kam man to reikia ir prisiminus Rasos per kursus išsakytus žodžius "niekam nieko neįrodinėkit, o tiesiog žindykit - ir tai bus geriausias įrodymas" bei turėdama vyro palaikymą, begalinį norą ir motyvaciją žindyti kūdikį kuo ilgiau, nusprendžiau veltui neaušinti burnos ir laikydamasi žindymo taisyklių žindymo procese šiandien jaučiuosi "kaip su rogėm nuo kalniuko". Ir aš mėgaujuosi tuom... :) Rasai noriu padėkoti už kursus, už dalomąją medžiagą, vadinamus namų darbus/skaitinius, kuriuos beje gimdymo namuose dar paskaitinėti teko, už vaizdines ir praktines pamokas. Jeigu nebūčiau išklausiusi Jūsų vedamų kursų, nesijausčiau "stipri" šiame gyvenimo etape ir tikrai žinau tą, būčiau labai "blaškoma" visų aplinkinių "geranoriškų" patarimų, o dabar jaučiuosi pasitikinčiai ir ramiai, nes žinau ką, kaip ir dėl ko darau. A Č I Ū !!!
Kursai buvo informatyvus ir naudingi. Gauta informcija sekmingai pritaikyta. Praverte paskaitu irasai prisiminti gautas zinias jau zindant naujagimi. Aciu.
Ačiū, Rasa!! Buvo labai įdomu lankyti paskaitas, o vėliau viską pritaikyti praktiškai ;) Jau antras mėnesiukas mums ir mes sėkmingai žindome, priaugome šauniai ;) Šie kursai tai išganymas (tikrai!) Aš net neįsivaizdavau, kad aplink mane (pradedant mama, draugėmis ir kolegomis) tiek daug moterų-mamų vis dar mąstančių iškreiptai apie žindymą.. ir neva norinčių man padėti;/ Mitai mitai ir dar kartą mitai..iš tų laikų, kuomet žindymas buvo neva "šalinamas", su tikslu kuo greičiau į rinką atkeliauti mišinukams, kuo greičiau mamoms sugrįžti į darbo rinką ir pan. Jūsų kursuose sužinai visas galimų mitų/nesėkmių priežastis ir pasidaro lengva gyventi :) Tiesiog dabar tikrai žinau, jog visos gali žindyti, tik tam reikia noro ir kantrybės ir žinoma, nepasiduoti panikai, bei neigiamai kitų įtakai :) Linkiu visoms būsimoms mamoms tapti Jūsų kursantėmis ir sužinoti tai, ką pavyko man ;) p.s. beje, turėjau bėdų žindymo pradžioje (ligoninėje) bet ir vėl Jūsų dėka ir perteiktomis žiniomis, aš nenuleidau rankų, jaučiaus tvirtai ir mudu su sūneliu "perpratę" vienas kitą per pirmąsias paras po gimimo dabar sėkmingai mėgaujamės žindymu ;) Ir tikrai žinau, jog kad ir kiek kūdikis žystų - jis nieko nenukramtys, jei viskas nuo pat pradžių daroma teisingai ir gali man kalbėti kas tik ką nori :)) Ačiū!!!
Kursai labai išsamūs, įdomūs, pagrindiniai dalykai akcentuojami keletą kartų. Žindant susidūriau su įvairiomis situacijomis, tad prisiminus kursų medžiagą buvo lengviau suprasti, ką daryti. Svarbiausia, kad suteikė pasitikėjimo savo jėgomis, kad galiu sėkmingai žindyti. Ačiū!
Džiaugiuosi Rasos įdirbiu ir energija skleisti žinias apie žindymą. Manau, kad man, kaip pirmą vaikelį turinčiai mamai, jie buvo ypač vertingi. Gal kitom ir keista, bet man jie padėjo suprasti ne tik viso "mechanizmo" veikimą, bet pirmiausia pasiruošti morališkai... Žinoma, po teorijos ateina praktika ir sunkumai neišvengiami. Mano mergytei buvo pienligė, aš pati to nesupratau, vaikų pediatrė teigė, kad aš tiesiog blogai paduodu krūtį, o Pradžių Pradžios konsulnatė Asta ir Rasa nurodė konkrečiai, kaip greičiau šį periodą įveikti. Kaip ir daugelis tėvų svarstėm dilemą ar duoti čiulptuką... Supratau, kad jeigu nori žindyti, to daryti neverta. Mano pažįstamos mamos, kurios davė čiulptuką, jau nebežindė 3-4 mėnesyje... Mūsų pediatrė trečiame mėnesyje patarė neleisti vaikui žysti kiek jis nori, o po 15-20 min. nutraukti. To pasekoje man sumažėjo pieno ir mano mažutė priaugo mažiau svorio. Po mėnesio daktarė patarė papildomai primaitinti buteliuku... Po to nutariau vadovautis Rasos patarimu "žindyti, žindyti, žindyti". Viskas susitvarkė! Raginu mamas nepasiduoti ir ieškoti išeičių. Mėgaujuosi šiuo laikotarpiu, nes žindymo pagalvės ir skaityklės kindle dėka peskaičiau daugybę romanų!
Labai džiaugiuosi, kad lankiau šiuos kursus prieš susilaukiant dukrelės. Jaučiausi rami ir pasitikinti savimi sunkiomis akimirkomis. Be to, gavau daug pagalbos telefonu primąjį mėnesį, nes dukrytė gimė anksčiau laiko, mažo svorio ir labai labai nevalgi :) Nesusidūriau su jokio krūtų problemom žindymo eigoj, iki šiol sėkimingai tęsiu žindymą (dukrytei 10 mėnesių). Kiek žinau, jau bent dvi mano kolegės mano rekomenduotos išklausė kursus ir kol kas jokių problemų žindant neturi. Rekomenduoju ir kitoms :)
Džiaugiuosi, kad lankiau šiuos kursus, rekomenduoju juos visoms, ieškančioms išsamios bei patikimos informacijos. Jau nuo pat pradžių buvau šventai įsitikinusi, kad maitinsiu savo vaikutį pati, o šie kursai tik dar labiau padėjo laikytis savo plano ir tinkmai tam pasirengti: kaip maitinti, ką valgyti/ko nevalgyti, ką daryti atsiradus guzeliams ir panašiai. Kursai tikrai naudingi, nes suteikia dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir tuo ką darai. O taip pat naudinga pabūti su bendraminėtmis. Ačiū!
Labai aciu uz siuos kursus, buvo be galo naudinga. Dukrytei jau 8 menesiai ir toliau sekmingai zindau, nebuvo jokiu problemu su speneliu nugrauzimu nes nuo pat pirmu zindymu mokejau ir zinojau kaip paduoti kruti kad nebutu nemaloniu pasekmiu. Patarimas visom busimom mamom- butinai nueikit i siuos kursus, tikrai nepasigailesit o ir naudos is ju gausit MILZINISKOS !!! Atsipalaiduokit ir zindykit, negalvokit apie pieno kieki, riebuma ir pan nes Jusu vaikutis gauna piena butent toki kokio reikia sia akimirka ir tiek kiek jam reikia ;)
Labai esu dekinga Rasai uz puikius kursus. Prisipazinsiu, kad susiduriau su sunkumais zindymo pradzioje, nes dukryte gime maza ir ji fiziskai negaledavo apzioti tiek kruties. Bet mes abi nepasidaveme ir kasdien mokemes ismokti taisyklingai zysti. Esu dekinga Rasai uz jos greita ir padrasinancia pagalba po kursu, nes susidurus su nestandartine situacija is ties buvau jau praradusi vilti. Kursu metu susipazinau ne tik su zindymo krutimi subtilybemis, nauda, galimomis komplikacijomis bet ir suzinojau daug naudingos informacijos apie vaiko prieziura, savo mityba. Man ypac buvo naudinga informacija apie kitokias zindymo padetis, ne tik del suzalotu speneliu, bet ir del per gretai tekancio pienelio. Siuos kursus as tikrai rekomenduoju visoms busimoms mamytems, o ir pati skatinu besilaukiancias drauges bei koleges nepraleisti progos ir pasiruosti siam tikrai didziule svarba turinciam darbui.
Kursai buvo labai labai naudingi. Sužinojau daug apie pačią krūties anatomiją ir tai leido geriau suprasti laktacijos procesą ir iškilusias problemas bei jų priežastis. Jau 6 mėnesius dukrytė sėkmingai mėgaujasi pieneliu. Neturėjau visiškai jokių sunkumų nei dėl pienelio kiekio, nei dėl žaizdelių, nei sutinimų ar sukietėjimų. Pravertė žinios, įgytos kursuose (teisingos pozos). Esu tikrai dėkinga už puikiai pateiktas žinias kursuose ir labai labai rekomenduoju šiuos kursus visoms besilaukiančioms mamoms.
Esu labai laiminga, kad lankiau Rasos vedamus žindymo kursus. Šiuo metu mano mažyliui devyni su puse mėnesio ir sėkmingai jį žindau. Planuoju žindyti iki dviejų metukų, tačiau, kaip viskas klosis, matysiu. Žindymo pradžia buvo labai sudėtinga ir, jeigu nebūčiau lankiusi kursų, vargu ar šiandien žindyčiau. Nugraužti speneliai, nežmoniškas skausmas ir nuolat verkiantis mažylis. Tačiau žinios, kurias įgijau kursų metu, neleido pasiduoti. Visada žinojau, kad privalau siekti to, kas geriausia mano vaikui. Vėliau viskas susitvarkė, ir pajutau tikrą žindymo džiaugsmą. Beje, mano mažylis nuo pat pirmųjų dienų žindo vos po penkias minutes. Pradžioje labai pergyvenau dėl to, tačiau dabar suprantu, kad toks mano mažylis, taip jis pasisotina.
Rekomenduoju šiuos kursus visoms būsimoms mamytėms! Šie kursai man padėjo užbėgti už akių visoms rimtoms krūtų būklėms,nes tik pajutusi pirmuosius požymius žinojau kaip elgtis. Informacija apie augimo šuolius išsklaidė mitą "per mažai pieno". Dukrytė jau 11 mėnesių mėgaujasi mamos pieneliu ir puikiai auga. Noriu visoms mamoms pasakyti,kad jei jums atrodo,kad žindymas yra savaime suprantama,galiu pasakyti -tikrai ne. Nepatingėkit ir nueikit,o kai gims kūdikėlis bus tikrai lengviau :) linkėjimai Rasai ir didelis ačiū nuo mūsų laimingos šeimos ;)
Rekomenduoju šiuos kursus visoms savo besilaukiančioms draugėms. Gauta informacija suteikė daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, tiesiog jau nuo pat vaikučio gimimo gimdykloje teoriškai žinai ką daryti, telieka tik taikyti žinias praktikoje. Nesakau, kad viskas buvo idealu nuo pat pirmo momento, reikėjo šiek tiek laiko vienam prie kito prisitaikyti, bet didesnių problemų, tokių kaip nugraužti speneliai, mastitai ir pan. pavyko išvengti :). Be to, ir kursų atmosfera smagi, galima padiskutuoti, gauti atsakymus į iškilusius klausimus, išgirsti kitų mamų patirtis.
Labai geri,naudingi zindymo kursai.Suprantamai buvo pateikta teorine medziaga ir po gimdymo sekmingai panaudojau praktiskai.Mazyliui 7 men iki siol zindau.
Labai džiaugiuosi, kad lankiau šiuos kursus. Drąsiai rekomenduoju juos visoms, ieškančioms patikimos info. Įgijau daug naudingų žinių, kurios, nepaisant patirtų sunkumų (buvo ir iki kraujo nugraužtų spenelių, ir dingusio pienuko) man leidžia jau 5 mėn sėkmingai žindyti. Ačiū Rasai ir už patarimus ką daryti, susidūrus su kursuose neaptarta situacija. Tiesa, nesu iš tų kategoriškų mamų - panaudojam retkarčiais ir buteliuką, o čiulptukas yra l. geras kamštukas, kai lauke šalta, o mažylė užsimano paverkt:)))))
Labai džiaugiuosi atradusi šiuos kursus. Dėja savo pirmagimį žindžiau tik 3 savaites. Po šių kursų supratau savo klaidas ir gimus dukrytei žinojau kaip elgtis. Dabar jai jau 9 mėnesiai ir mes toliau sėkmingai valgom mp. Neslėpsiu, buvo labai daug sunkių situacijų, bet mano sukauptos žinios, o ir dukrytės užsispyrimas (nepripažysta buteliukų net ir su mp), padėjo nepalūžti. Labiausiai gaila to, kad neišklausiau šių kursų laukdamasi sūnaus. Rekomenduoju visoms būsimoms ir jau esančioms mamytės, toms, kurios susidūrė su sunkumais, arba kurioms žindymas atrodo labai sudėtingas ar nemalonus ir skausmingas procesas.Taip nėra, tereikia gauti tinkamos informacijos iš tinkamų žmonių.
Labai rekomenduoju siuos kursus! Pirmi du zindymo menesiai buvo sunkus, nes teisinga apziojima sunkiai sekesi igyvendinti praktikoje. Zinios apie guzus krutyse buvo neikainojamos, be kanciu pavyko su jais susidoroti. Kadangi kursus lankeme abu su vyru, tai sekmingai atlaikeme spaudima is aplinkos ypac del primaitinimo, girdymo ir pan. Musu mazius buteliuku ir soskiu nera mates, tiesiog neprireike :) Pirmus 6 men maitinom isimtinai mamos pienu. Dabar jam 9 men ir vis dar maitinamas mamos pienu, tikimes, kad ir toliau taip bus bent iki 2 metu, kaip rekomenduoja PSO. Tikrai labai vertingi, naudingi kursai, visiems rekomenduoju!
Kursus lankėme kartu su vyru besilaukdami pirmo vaikelio, tad visa paskaitų medžiaga mums buvo iš tiesų nauja ir nepatirta. Visa, ką išgirdome/išmokome tikrai nenuėjo veltui, tačiau norėtųsi atkreipti būsimų kurstančių dėmesį, į tai, kad ne visada viskas realioje vaikelio maitinimo praktikoje einasi taip sklandŽiai (ypač pradžioje), kaip gali pasirodyti paskaitų metu. Nemažai čia mokomų dalykų yra šiek tiek per daug idealizuojami, neretai prasilenkiant su realybe. Bent jau mūsų atveju žindymas net kelis mėnesius buvo tikras iššūkis, pareikalavęs iš ties didelės kantrybės laukiant kol nustos skaudėti (nors rodos darėme viską taip, kaip buvo dėstoma paskaitose)... Apie tai, kad kiekvienos mamytės ir vaikučio atvejis yra itin individualus, kad ne visada čiulptukas ar maitinimo buteliukas yra toks didelis blogis, kad ne visi vaikučiai žinda tas akcentuojamas 20min ir t.t. ir pan. kursuose kalbama mažai. Vis dėlto dėkui paskaitų dėstytojoms už didelį žindymo skatinimą, tai yra tikrai labai svarbu mūsų mažylių sveikatai. Na, o kelią į tai, kaip visą šį procesą 'prisijaukinti' linkiu kiekvienai mamai surasti pačiai...:)
Labai džiaugiuosi, lankiusi šiuos kursus. Nors gimdžiau antrą kart, bet buvau nusivylusi, nes pirmuju mergyčių (dvynukes) nežindžiau. Taigi dabar, po anro gimdymo žindymo praktika yra labai maloni -mėgaujuosi tai darydama :))) Ir jau 6 mėnesius juokiuosi iš tų mamyčių, kurios sako, kad joms paprascčiausiai dingo pienas....
Labai esu dekinga uz siuos nuostabius kursus Rasai, ji puikiai papasakojo, parode, visas smulkmenas susijusias su zindymu ir jo nauda mazyliui. Manau tik siu kursu deka, ir tai ko juose ismokau, neturejau ne menkiausios zaizdeles ant krutu pirmomis zindymo dienomis ir iki siol ( mums jau tuoj metukai) sekmingai geriame mamos pieneli. Tai pats geriausias maistas ir vaistas musu mazyliams :)
Kursai buvo naudingi, ypač praktiniai užsiėmimai ir patarimai. Nors susidūriau su sunkumais žindymo metu, kursuose gautos žinos padėjo man nemesti visko pradžioje. Džiaugiuosi, kad žindau iki šiol (>8mėn). Konkreti gauta informacija pagelbėjo išvengiant komplikacijų- pieno stazės ir mastitų, taip pat nenueiti klysteliais klausant "daug išmanančių" patarimų. Kursus aktyviai rekomendoju savo besilaukiančiom draugėm, nes pati čia sužinojau ir atradau daug, nors apie žindymą maniau žinanti nemažai. čia gauta informacija pagelbės man ir mano darbe.